Próbny test z kształcenia słuchu

W dniu 20 marca 2018 r. o godz. 16.30 w całej Polsce, we wszystkich szkołach muzycznych I st (ale nie w OSM I st), odbędzie się test – badanie wyników nauczania z kształcenia słuchu i audycji muzycznych. W tym celu CEA przygotuje test, który wizytatorzy drogą elektroniczną prześlą do każdej szkoły muzycznej I st. Aby sprawdzić skuteczność przesyłania tak dużych plików drogą elektroniczną, CEA przeprowadza próbę skuteczności tej operacji. Po otrzymaniu od każdej szkoły muzycznej I st adresu e – mailowego, prześlę na ten adres 4 e – maile z bardzo dużą ilością zadań dotyczących testów dotychczas stosowanych przez CEA (stare testy).

Zadaniem szkoły będzie odebranie tych przesyłek e – mailowych, otworzenie i odtworzenie ich oraz przekazanie do mnie lub do wiz. J. Lewandowskiego wszystkich uwag dotyczących nieprawidłowości lub trudności w odebraniu tej korespondencji. Całą operację należy traktować jako próbę generalną przed testem w dniu 20 marca.

Czekam więc na adresy e – mailowe, na które będę mógł przesłać test oraz na informacje o zauważonych nieprawidłowościach.